Polskie Kotłownie Kontenerowe

Jar-Pol

W dobie przemian gospodarczych i przynależności Polski do struktur UE, koniecznym jest dostosowanie naszych przepisów do wymogów prawa i standardów unijnych.

Jednym z zadań wynikającym z tego prawa jest obowiązek stosowania urządzeń ciepłowniczych charakteryzujących się niską emisją spalin, wysoką sprawnością, wydajnością oraz efektywnością pracy.

Biorąc pod uwagę stawiane przed naszą gospodarką wymogi chcielibyśmy zaproponować Państwu przenośne kotłownie kontenerowe z możliwością sterowania ich pracą poprzez sieć internetową.

Przenośne kotłownie kontenerowe to zaawansowane technologicznie obiekty grzewcze przeznaczone do produkcji ciepła dla budynków mieszkalnych, a także kompleksów handlowo – usługowych, hoteli, ośrodków wczasowych, hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych.

Płomex-Pol

Oferujemy kompleksową usługę wykonania ogrzewania hal przemysłowych na bazie tradycyjnych rozwiązań wewnątrz klasycznej kotłowni przemysłowej wchodzącej w kubaturę ogrzewanych pomieszczeń oraz nowoczesne kotłownie kontenerowe na zamówienie wyposażone w dwa osobne i niezależne źródła ciepła,

tj. palnik na biomasę, w tym. trociny, zrębki, odpad drzewny powstały przy obróbce drewna jako pierwsze i podstawowe źródło energii pozyskiwanej z odnawialnych źródeł paliw organicznych - biomasy drzewnej i rolnej - oraz palnik olejowy lub gazowy jako drugie źródło ciepła uzyskane ze spalania lekkich frakcji olejów opałowych w komorze spalania paliw ciekłych metodą nadmuchową.

Nomar

Zainteresowanie kotłowniami kontenerowymi wynika z ich szczególnych cech, które odróżniają je od kotłowni tradycyjnych. Są nimi mobilność oraz gotowość do szybkiego podłączenia w miejscu do tego wskazanym.

Nasza firma posiada w swojej ofercie gazowe, olejowe oraz opalane paliwem stałym kotłownie kontenerowe.  Są to gotowe do zamontowania kompletne kotłownie o zakresie mocy 100-2000kW.

Kotłownie kontenerowe idealnie sprawdzają się jako tymczasowe źródła ciepła na czas trwania inwestycji jak i rozwiązania na stałe.